Rewal - oceny wg. turystów:
średnia 4.14 na podstawie 53 opinii

Atrakcje dla dzieci w Rewalu

Rewal to miejsce, gdzie można znaleźć wiele atrakcji dla dzieci. Oto kilka z nich:Plaże: Dla dzieci najlepszą atrakcją Rewala będą oczywiście plaże. Piaszczyste plaże w Rewalu są szerokie, co pozwala na swobodną zabawę i budowanie zamków z piasku.

Park Wodny w Pogorzelicy:  To miejsce, gdzie dzieci będą mogły skorzystać z basenów, zjeżdżalni, fontann i innych atrakcji wodnych. Park oferuje też wiele animacji dla dzieci i dorosłych.

Park Dinozaurów:  23 km od Rewala w Kamieniu Pomorskim. W parku można zobaczyć ruchome modele dinozaurów w naturalnych rozmiarach. Dzieci będą zachwycone możliwością przyjrzenia się tym olbrzymom z bliska.

Plac zabaw Rewal: To miejsce, gdzie dzieci będą mogły się wyszaleć na huśtawkach, drabinkach i innych atrakcjach. Plac zabaw znajduje się przy głównej ulicy w Rewalu.

Jazda konna: W okolicy Rewala działa wiele ośrodków jeździeckich, gdzie dzieci będą mogły nauczyć się jazdy konnej lub skorzystać z przejażdżek konnych.

Rejsy statkiem: W Rewalu można skorzystać z oferty rejsów statkiem po Bałtyku. Dzieci będą zachwycone możliwością zobaczenia wybrzeża z innej perspektywy.

To tylko kilka z wielu atrakcji, jakie oferuje Rewal dla dzieci. W okolicy znajduje się wiele innych miejsc, gdzie można spędzić czas z dziećmi, takich jak parki linowe, zoo czy parki rozrywki.ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Rewal.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!