Rewal - oceny wg. turystów:
średnia 4.14 na podstawie 53 opinii

Czas wolny w Rewalu?


fot.: petroperutskyi_photographer


Rewal to nadmorska miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu Polski. Jeśli planujesz spędzić tam czas, oto kilka pomysłów na to, jak go najlepiej wykorzystać:


Plażowanie: Rewal ma piękne, piaszczyste plaże, które są idealne do relaksu i kąpieli słonecznych. Możesz wynająć leżak i parasol, aby zacząć się wylegiwać na słońcu.


Kąpiele morskie: Bałtyk jest chłodny, ale kąpiel w nim może być bardzo odświeżająca. W Rewalu znajduje się nadmorskie molo, gdzie można zanurzyć stopy w wodzie, albo pospacerować brzegiem morza.


Sporty wodne: W Rewalu możesz spróbować swoich sił w różnych sportach wodnych, takich jak windsurfing czy kitesurfing. Wypożyczalnie znajdują się wzdłuż plaży.


Jazda rowerem: Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, możesz wypożyczyć rower i przejechać się po okolicy. W Rewalu i okolicach znajduje się wiele malowniczych tras rowerowych.


Zwiedzanie okolicy: W pobliżu Rewala znajdują się atrakcyjne miejsca, takie jak latarnia morska w Niechorzu czy kościół św. Marii Magdaleny w Trzęsaczu, który leży na klifie.


Wyprawy piesze: Jeśli lubisz piesze wycieczki, warto wybrać się na spacer wzdłuż brzegu morza lub przez pobliskie lasy. Możesz też wyruszyć na wycieczkę do okolicznych wsi i miasteczek.


Restauracje i kawiarnie: W Rewalu znajdziesz wiele restauracji i kawiarni, w których można spróbować regionalnych specjałów i odpocząć przy kawie lub drinku.


To tylko kilka pomysłów na to, jak spędzić czas w Rewalu. Niezależnie od tego, co lubisz robić, z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.fot.: artemia_photography

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Rewal.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!