Rewal - oceny wg. turystów:
średnia 4.14 na podstawie 53 opinii

Wycieczki rowerowe Rewal i okolicaW okolicy Rewala znajduje się wiele atrakcyjnych tras rowerowych. Oto kilka propozycji:


Trasa od Rewala do Trzęsacza i dalej do Niechorza - około 11 km w jedną stronę. Ta trasa prowadzi wzdłuż wybrzeża Bałtyku i oferuje piękne widoki na morze. W Trzęsaczu warto zobaczyć ruiny kościoła, który w połowie XX wieku zaczął się osuwać do morza. W Niechorzu warto odwiedzić latarnię morską.


Trasa od Niechorza do Pogorzelicy - około 13 km w jedną stronę. Ta trasa prowadzi również wzdłuż wybrzeża i oferuje piękne widoki. W Pogorzelicy warto odwiedzić port rybacki i plażę.


Trasa od Pustkowa do Trzęsacza - około 6 km w jedną stronę. Ta trasa prowadzi przez lasy i pola uprawne. W Trzęsaczu warto zobaczyć ruiny kościoła i zamek.


Trasa od Pustkowa do Niechorza - około 8 km w jedną stronę. Ta trasa prowadzi również przez lasy i pola uprawne. W Niechorzu warto odwiedzić latarnię morską i park dinozaurów.


Trasa okrężna od Rewala przez Trzęsacz, Niechorze i Pogorzelicę - około 35 km. Ta trasa prowadzi przez piękne tereny nadmorskie i oferuje wiele atrakcji turystycznych.


Wszystkie te trasy są dość łatwe i mogą być pokonane przez osoby o różnym stopniu zaawansowania.
ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Rewal.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!